Sistem Çözümleri

Survivor Sistem Çözümleri

Survivor Bilgi Sistemleri Ltd.Şti’ için sistem çözümü nedir?

Survivor Bilgi Sistemleri Ltd.Şti’ için sistem çözümü Server & Storage ile başladığını varsaydığımız ve son kullanıcı güvenliğine kadar uzanan çözümdür. Etkin ve yetenekli uzman kadromuz ile kurumların ihtiyacı olan Server ve storage üzerindeki yazılımların belirlenmesi, projelendirilmesi, kurulum aşamalarının şekillenmesini ve kurulumunu kapsayacak şekilde planlı olarak, severek yaptığımız, iddialı olduğumuz alandır.

Bir kurumun ihtiyacı olan gerek windows bileşenleri gerekse diğer yazılım çözümlerini anahtar teslim yahut mevcut sistemin güncellenmesi, yenilenmesi gibi çözümlerimiz ile kurum ve kuruluşlara kapsamlı bakım destek hizmeti, kurulum hizmeti, projelendirme hizmeti şeklinde sunmakla birlikte anahtar teslim hizmet olarak sunmaktayız.

Sistem çözümü hizmeti kapsamında aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

Aşağıda sunduğumuz hizmet kapsamı bir kurumun kendi bünyesinde barındırdığı çözümlerdir. Bu çözümleri kurumun kendi içerisinde en iyi konum ve şekilde yapılandırarak, hedefimiz olan en iyi hizmeti sunma gayesindeyiz.

  • Server kurulum ve yazılım güncellemesi,
  • Storage kurulum ve yazılım güncellemesi,
  • Windows Server kurulum ve bileşenlerinin kurulumu (AD,DNS,DHCP,Wins,NPS gibi bütün bileşenlerin uygulanması)
  • VMware ve ya HyperV gibi sanallaştırma çözülümleri.
  • Antivirus belirlenmesi ve sisteme uygulanması.
  • Backup çözümlerinin belirlenmesi ve siseme uygulanması.

Survivor Bilgi Sistemleri Ltd.Şti’ çözümün akebinde proje bitti işimiz bitti cümlesindense “Ne zaman ihtiyaç olursa biz buradayız, yanınızdayız.” ilkesini benimsemiş sistem hizmetleri sunmaktadır.