Ip Santral Hizmeti

Proje Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri

Ip santral sistemi , analog santrallerin yerini alan gelişmiş bir yeni nesil IP PBX santral sistemidir. Dünyanın neresinden olursa olsun Ip ağında olan tüm dâhilîleriniz santralinize bağlanarak ofis içindeymiş gibi ücretsiz görüşebilir, santral üzerinden arama yapabilir ve gelen çağrıları cevaplayabilirler. Bu sebeple esantral , çok şubeli ya da uzak ofisli firmaların kendi aralalarındaki telefon görüşmesi maliyetini sıfıra indirmekte ve tek santral üzerinden birden fazla lokasyonunuzun santral ihtiyacını karşılamanızı sağlamaktadır. Ayrıca tek ofisteki birden fazla firmanın tek santrali kullanım olanağı sağlamaktadır.

Bilindik analog santrallerde genişleme sorunu vardır. Size sürekli masraf çıkarırlar. İç ve dış hat sayısı sınırlıdır, bu sayılar arttırmak istendiğinde maliyet ortaya çıkmakta, bir noktadan sonra genişleme limitlerinin sonuna gelinmekte ve yeni bir santral ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. İp santral sisteminde genişleme sorunu ortadan kalkmaktadır. Sınırsız dahili hesap tanımlanabilirsiniz, sabit numara taşıma hizmetiyle özel operatörlerine taşınan tek numara üzerinden herhangi bir donanıma ihtiyaç olmadan sınırsız çağrı alınabilmektedir.

Survivor Bilgi Sistemleri Ltd.Şti olarak iki farklı şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktayız

Lokal Santral:
İp Santral Sisteminin fiziksel olarak müşteri lokasyonuna kurulmuş şeklidir. Orta ve büyük ölçekli firmalar tercih edebilir. Yatırım maliyeti bir kerelik kurulum esnasında yapılır ve firma santralini uzun yıllar ekstra masraf yapmadan kullanabilir.

Bulut Santral:
Datacenter ortamında barındırılan 7 / 24 açık bir sunucu üzerinden kullanabileceğiniz ip santral sistemidir. İhtiyacınız kadar dahili kiralarsınız ve taahhüt vermeden sistemi kullanırsınız. İhtiyacınıza göre sistemi genişletebilir veya küçültebilirsiniz.

Size en uygun çözümlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda projelendirilecektir.