Survivor Bilgi Sistemleri Ltd.Şti

Global dünyada artan rekabet, ürün odaklılıktan hizmet ve müşteri odaklılığa geçiş, firmaların bilgi teknolojilerindeki gelişmeleri yakın takip etmelerini ve fark yaratacak çözümler sağlamalarını zorunlu kılmaktadır. Bu rekabetin ve değişimin farkındalığı ile 2010 yılında bilişim sektörüne adım atan Survivor Bilgi Sistemleri Ltd.Şti. kurulduğu zamandan bu yana her sektörden çok sayıda kuruma kaliteli hizmet anlayışı, yenilikçi, güvenilir, yaratıcı kimliği ile Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri şirketi olmayı hedeflemektedir.

Survivor Bilgi Sistemleri Ltd.Şti, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, system & güvenliği entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden, network & güvenliği çözümleri ve danışmanlığı, altyapı tasarım ve operasyonuna kadar geniş bir yelpazede katma değer sağlayacak şekilde anahtar teslim proje şeklinde hizmet vermektedir.

Survivor Bilgi Sistemleri Ltd.Şti

Destek Mesajı

Kurumsal Altyapı, Ağ ve Güvenlik çözümleriyle yanınızdayız. Sunucu bazlı sistemler, mobil çözümler, sanallaştırma, bulut çözümleri, Microsoft ve diğer çözümler.